Rozhodčí

Rozhodčí

Jako každý rok, i letos oceníme, pokud se rozhodnete věnovat svůj čas a námahu pro dobro Ringoturnaje a rozhodnete se nám pomoci v roli rozhodčího. Rozhodčích nikdy není dostatek a budeme vděční za každého, kdo se přidá.
Jaké musíte splňovat podmínky, abyste se mohli stát rozhodčím? Není jich mnoho. Musíte mít alespoň základní povědomí o hře ringo (není nutné být expertem – všechny rozhodčí důkladně proškolíme), být ochotní se na Ringoturnaji starat zejména o pískání a až v druhé řadě o děti či jiné aktivity a zároveň přijet na Ringoturnaj nejpozději v sobotu ve tři hodiny, abyste se mohli zúčastnit školení. Nic víc není třeba.
A jak je možné se jako rozhodčí přihlásit? Velmi jednoduše: Váš velitel vám nastaví roli rozhodčího v přihlášce, kterou vyplňuje, a zároveň doplní kontakt na vás. Ještě před Ringoturnajem se vám touto cestou ozveme. Upozorňujeme ovšem, že organizační tým musí rozhodčí navržené veliteli schválit a vyhrazuje si právo je kdykoli odmítnout (například z důvodu překročení kapacity rozhodčích).
Být rozhodčím zároveň neznamená pouze nové povinnosti, ale i bonusy. Kromě již zmíněného proškolení v pravidlech ringa je hlavním bonusem 50% sleva, kterou každý rozhodčí získá. Samozřejmě i jako rozhodčí máte možnost účastnit se turnaje také jako hráč a můžete si tak Ringoturnaj užít stejně jako jindy, ale zároveň pomoci na Božím díle.

Comments are closed.