Prohlášení organizačního týmu Ringoturnaje 2020

Prohlášení organizačního týmu Ringoturnaje 2020

Na dnešní poradě organizačního týmu jsme po zhodnocení situace v České republice a potažmo v celé Evropě s přihlédnutím k prognózám vývoje pandemie Covid-19 rozhodli, že letošní ročník Ringoturnaje bude zrušen. Program a všechny připravené věci bychom rádi přesunuli do roku 2021, kdy doufáme, že se situace uklidní a bude možné pořádat akce většího rozsahu, jako je i Ringoturnaj.

 

Chtěli bychom Vás, kteří jste se již přihlásili a zaplatili účastnické poplatky, uklidnit, že poplatky budou v plné výši vráceny na Váš účet v průběhu dubna.

 

Celá tato situace je pro nás velmi těžká, protože jsme již investovali velmi mnoho úsilí do příprav a jsme si i vědomi Vašich očekávání. Rozhodnutí vše zrušit nebylo jednoduché. Nicméně hledáme v této situaci nové příležitosti a nové cesty, protože věříme, že Bůh má vše ve své ruce. Myslíme si, že díky tomu, co se dnes kolem nás děje, můžeme objevit nové dveře, které jsme dříve neviděli. Budeme rádi, když se budete modlit spolu s námi a přivítáme Vaše nápady, reakce, vhledy. Prosím, pište na e-mail ringoturnaje ringoturnaj@royalrangers.cz.

 

Děkujeme Vám za vaši podporu a pomoc i modlitby. Speciálně bychom chtěli poděkovat Samuelovi Lachmanovi za vytvoření registračního systému, Národní radě Royal Rangers za podporu a pomoc a Radaně Krausové za vytvoření grafiky letošního, tedy i dalšího ringa.

 

Jako velitel ringotýmu bych chtěl poděkovat celému týmu za nasazení, speciálně bych chtěl vyzdvihnout Danku Pohankovou, která byla aktivátorem proměny registračního systému.

 

Za ringotým s přáním Božího pokoje

Karel Hauptman

Comments are closed.