Přihlašování

Přihlašování

Přihlašování na Ringoturnaj probíhá po jednotlivých předních hlídkách Royal Rangers prostřednictvím registračního systému, ke kterému se dostanete zde: registrace-ringoturnaj.royalrangers.czPřístupové údaje do systému zasíláme velitelům, kteří nás o přístup e-mailem (nebo jinak) požádají (ringoturnaj@royalrangers.cz).

V registračním systému je kromě registrace účastníků také registrace ubytování, přihlašování týmů (včetně smíšených týmů) do turnaje v ringu i do turnaje jednotlivců, přihlašování družstev na soutěž Ranger roku, nahlášení autobusů u příjezdu/odjezdu, preference vlny na jídlo, objednávka triček a další možnosti.

Popis systému a jeho funkcí je uveden v uživatelské příručce, ke které se i po přihlášení vždy dostanete přes ikonu otazníku vpravo nahoře: image.pngVelmi doporučuji přečíst alespoň kapitolu 1.2 Základní principy. Další uvedené informace můžete pročítat průběžně podle toho, co budete zrovna potřebovat.

Pokud bude u registrace něco nejasného, nebo si něčím nebudete jisti, pak dotaz/návrh o zpřesnění prosím uveďte komentářem/návrhem přímo do příručky, aby se odpověď dostala i k ostatním velitelům.