Na co se můžete těšit na večerních shromážděních

Na co se můžete těšit na večerních shromážděních

Jednou z důležitých součástí Ringoturnaje jsou bezpochyby večerní bohoslužby. Tentokrát bude pro účastníky připraveno celých 10 večerních setkání! Na úvodním shromáždění se sejdou všechny kategorie společně. Víc vám o tomto setkání zatím neprozradíme, nechte se překvapit! Další večery se již budou účastníci dělit do 3 věkových kategorií a pro každou kategorii bude připravený jiný program – ušitý na míru.

 

O nejmladší kategorii Ranger Kids se letos postará zkušená pracovnice s dětmi a lektorka etických dílen Ida Pencová se svým týmem. Kategorii Discovery Rangers přinese Boží slovo člen Národní rady Láďa Menčík, velitel 2. PH Břeclav Petr Helešic a národní velitel Petr Walach. Pro nejstarší účastníky – Adventure Rangers, Expedition Rangers a Royal Rangers – letos budou připravovat večerní programy velitel 18. PH Brno a člen organizačního týmu Ringoturnaje Karel Hauptman, kazatel CB Praha a velitel 49. PH Praha Pavel Trefný a velitel 42. PH Ostrava a člen Národní rady Marek Bužga. V jednotlivých večerech se bude postupně odkrývat téma Ringoturnaje Staň se šípem.

 

Kazatelé nám přiblíží, že jsme Bohem vybraní a povolaní, abychom se stali šípy, že si nás Bůh chce použít ve službě a také že naše konečná odměna je u Hospodina. Žehnejme vedoucím, kteří pro nás připravují bohoslužby, aby byli vedení Duchem a přinesli Boží slovo, které vypůsobí v našich životech pozitivní změny!

Comments are closed.