Last minute informace o Ringu

Last minute informace o Ringu

Ahoj všem, kdo se tuto sobotu chystají do Křižanova.

Posílám poslední informace k Ringoturnaji:

1.1) Detailní popis cesty na středisko Drak Křižanov pěšky.

Vystoupit na zastávce Křižanov, odtud směrem do Křižanova cca 1 km po silnici, projít Křižanovem stále po hlavní silnici, před výraznou růžovou budovou „Pekařství u Musilů“ odbočit doprava – zde je na sloupu směrovka DRAK (pokud půjdete rovně, dostanete se na náměstí), projít dlouhou ulicí ven z vesnice, kolem budov zemědělského družstva, dál směrem k lesu, na obzoru je vidět budovu RS Drak Křižanov. Celkem cesta cca 35 – 50 minut. Rozdíl je způsoben tím, zda jdete po cestě, nebo zkratkou. Majitel základny mi slíbil, že mi ji ukáže a já ji nechám vyfáborkovat.

1.2) Detailní popis cesty na středisko Drak Křižanov automobilem:

a) Od Prahy:

Z dálnice sjet na křižovatce Velké Meziříčí – západ, do Velkého Meziříčí, zde na druhé větší křižovatce vlevo směr Žďár nad Sázavou, podjet vysoký dálniční most, cca 0,75 po podjetí mostu vpravo směr Křižanov ( 8 km ). V Křižanově po cca 200 m zatáčka vlevo, mírný sjezd odbočit vpravo do úzké dlouhé ulice ( před “ Pekařstvím u Musilů “ ). Po cca 500 m zatáčka vpravo, poté ( 200 m ) objekty zemědělského družstva, odtud na obzoru ( 1 km ) je vidět budova našeho rekreačního střediska, dovede Vás tam asfaltová cesta.

b) Od Brna:

Z dálnice sjet na křižovatce Velká Bíteš, odtud směr Žďár nad Sázavou, po sjezdu do Křižanova po 300 m na první odbočce vlevo ( u nové budovy Telecomu), po 150 m opět vlevo, hned zatáčka vpravo poté ( 200 m ) objekty zemědělského družstva, odtud na obzoru (1 km ) je vidět budova našeho rekreačního střediska, dovede Vás tam asfaltová cesta. )

c) Od Žďáru nad Sázavou a Nového Města na Moravě:

Projet Křižanov, vyjíždět směrem na Brno, cca 300 m před koncem na křižovatce u budovy Telecomu vpravo, dále viz od Brna ( po 150 m vlevo, hned zatáčka vpravo poté ( 200 m ) objekty zemědělského družstva, odtud na obzoru ( 1 km ) je vidět budova našeho rekreačního střediska, dovede Vás tam asfaltová cesta).

2) Zdravotník je zajištěn – Lenka Fridrichová z Hustopečí.

3) To deštivé počasí musíme promodlit. A když to nevyjde, připomínám 29. zákon RR: Royal Rangers je nepromokavý a omyvatelný.

Požehnaný den. Ježek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *