Informace k přihlašování na Ringoturnaj

Informace k přihlašování na Ringoturnaj

Dnes byly všem velitelům předních hlídek rozeslány informace o přihlašování na Ringoturnaj včetně přihlašovacích údajů pro přístup do registračního systému. Pokud někomu z vás uvedené e-maily nepřišly, zkontrolujte si poštu ve spamu, a pokud zprávy nenajdete ani tam, napište nám na ringoturnaj@royalrangers.cz. Odeslané informace zároveň přikládáme i zde:


Drazí velitelé,

jak jistě všichni víte z propozic Ringoturnaje 2019, přihlašování na letošní ročník bude spuštěno v pondělí 1. dubna ve 20:19.

Přihlašování účastníků i ubytování bude probíhat přes stejný formulář jako v loňském roce. Tento formulář najdete na adrese bohemia365.cz/Ringoturnaj a přihlašovací údaje jsou ve většině případů stejné jako loni (budou vám pro připomenutí opět zaslány v samostatném e-mailu – pokud potřebujete změnit heslo, stačí se ozvat).

Po přihlášení se dostanete do formuláře, kde je možné doplňovat nové účastníky nebo editovat stávající účastníkyVe stejném formuláři zároveň přihlašujete účastníky do herních týmů na turnaj v ringu a do soutěže Ranger roku (uvedené aktivity není nutné nahlásit hned, u přihlášených účastníků je můžete doplnit/změnit kdykoliv před začátkem Ringoturnaje). Pokud chcete zaregistrovat smíšený tým, je potřeba vyjmenovat všechny členy týmu (celým jménem), dále napsat, z jaké je kdo hlídky a v jaké budou hrát kategorii, a to na e-mail ringoturnaj@royalrangers.cz. Také je možné odevzdat na místě vyplněný papírový formulář před uzavřením registrace ve středu 8. 5. 2019 ve 20:00. Všechny další informace (termíny) k registraci už byly zveřejněny v propozicích.

Protože přihlašování účastníků po jednom je zvláště pro větší hlídky nepraktické, nabízíme, že vám na začátku naimportujeme seznam účastníků z vyplněné tabulky v excelu. Šablonu k tomu posílám v příloze (prihlaska_2019_import.xlsx). U takto přihlášených účastníků bude jako typ ubytování uveden vlastní stan a velitelé mají možnost ubytování změnit po zahájení registrace. Pokud chcete mít seznam účastníků vložený do formuláře před zahájením registrace, potřebuji, ať mi ho zašlete e-mailem nejpozději v pondělí 1. dubna, a to do 10:00.

Navíc upozorňujeme na to, že před oficiálním spuštěním registrace budou mít přednostní právo na zarezervování ubytování domovské hlídky těch účastníků, kteří budou na Ringoturnaji sloužit (budou ještě konkrétně osloveni).

Pokud plánujete využít kyvadlovou autobusovou dopravu pro přesun z nádraží v Křižanově na základnu a zpět, vyplňte do 21. 4. formulář uvedený zde: forms.gle/QJXrgkWYuXiZVciTA

S jakýmikoliv dotazy se neváhejte obracet na mě (můžete i osobně v sobotu na konferenci velitelů).

Sláva Bohu a 22. Ringoturnaji Royal Rangers zdar!

Za organizační tým Ringoturnaje

Danka Pohanková

Comments are closed.