Aktuality z přípravy Ringoturnaje

Aktuality z přípravy Ringoturnaje

Ringoturnaj se nám kvapem blíží, a i proto se nakupilo několik důležitých informací, které bychom vám v tomto příspěvku chtěli předat:

  1. Pokud z vaší hlídky jede někdo s bezlepkovou dietou, kdo by potřeboval přizpůsobit stravu, napište nám do konce dubna na e-mail tym@ringoturnaj.cz počet lidí a hlídku, abychom jim mohli bezlepkovou stravu objednat.
  2. Doprava z vlakového nádraží v Křižanově do areálu a zpět bude opět zajištěna kyvadlovou autobusovou dopravou. V pátek 5. 5. budou autobusy z nádraží jezdit od 16:00 do 19:10, v pondělí 8. 5. budou jezdit autobusy na nádraží od 12:00 do 15:00.
  3. Pro využití již avizované 10% slevy u ČD na dopravu na Ringoturnaj (a z Ringoturnaje) je potřeba poslat informaci o počtu lidí, čísla plánovaných vlaků a jméno osoby, která se bude za výpravu prokazovat. Tyto údaje pošlete Zuzce Fridrichové nejpozději do konce dubna a obratem vám Zuzka napíše, kolik to bude stát, vy ty peníze za jízdenku pošlete na účet Ringoturnaje a my vám pošleme objednanou jízdenku. S jakýmikoliv dotazy se obracejte na Zuzku.
  4. Pro všechny účastníky platí, že je potřeba vzít si s sebou spacák, včetně těch, kteří jsou ubytovaní v budově/hotelu nebo v chatě.
  5. Přihlašování ubytování bylo podle plánu spuštěno 1. 4. 2017 a nyní již jsou všechna místa v chatách i v budově zaplněna a také řádně zaplacena. Pokud se vám nepodařilo žádná místa zarezervovat a některé děti nechtějí rodiče pustit spát pod stan, sledujte stránky Ringoturnaje. Pravděpodobně bude ještě uvolněno několik míst na spaní ve společné klubovně v budově na zemi za cenu 650 Kč. Informace o rezervování těchto míst se objeví zde na webu.
  6. Pokud máte v hlídkách nějaké věci, které by se daly použít jako ceny za doprovodné programy a moc by vám nechyběly, určitě je přivezte a ideálně o tom dejte předem vědět Honzovi Seidelovi.
Comments are closed.